AUTODOC FORUM / Discuții despre piesele auto după mărcile lor / JP GROUP / Recenzii despre producătorul JP GROUP

Înapoi la subiecte

Recenzii despre producătorul JP GROUP

  • @dmoise Sep 23, 2020
    Membru


    Acest brand are prețuri destul de accesibile la piesele de schimb, ce puteți spune despre calitate, nu este prea joasă?

    Răspundeți

    Demarat

    23.09.20

    Ultimul răspuns

    04.10.20

    Răspunsuri

    4

    Vizualizări

    474

  • @ygheorghe Sep 24, 2020
    Membru

    Calitatea poate oscila. Unele produse au o calitate foarte bună, aproape originală, altele lasă de dorit. De regulă, bucșile și brațele au o calitate normală, turbosuflantele au recenzii bune, conductele și filtrele sunt de calitate scăzută. În general, dacă e necesar să achiziționați piese de importanță mărită, v-aș recomanda să vă orientați la alte mărci.

    Răspundeți
  • @eugennegru Sep 28, 2020
    Membru

    M-am cumpărat un ventilator. Cutia foarte bine ambalată, de înaltă calitate, polistirol, folia sigilată – totul era în regulă. Pe rotor este o greutate de echilibrare, pe carcasă e un număr VAG. La funcționare aproape că nu se aude sunetul, temperatura nu crește peste 100 de grade chiar și atunci cănd sunt în blocajele de trafic. Sunt mulțumit.

     

    Răspundeți
  • @dmoise Oct 02, 2020
    Membru

     Ce poți spune despre rulmenții de roată, aceștia mă interesează
     

    Răspundeți
  • @roza10 Oct 04, 2020
    Membru

    Nu vă recomand rulmenții de roată GP GROUP, mi-am montat pe FORD TRANSIT 2007 au fost buni doar 3 luni 10000 km

    Răspundeți

Doar cei înregistrați pot răspunde și posta

Instalați aplicația AUTODOC CLUB!

Gestionarul dumneavoastră personal de cheltuieli pentru automobilul dumneavoastră, sfaturi utile de mentenanță, note de reamintire despre programările viitoare și intervalele de întreținere, instrucțiunile de reparație de sine stătătoare — toate acestea pe telefonul dumneavoastră.

Autodoc CLUB app qr-code
Scanați

Pentru a descărca aplicația:

Autodoc CLUB App icon