Înapoi la subiecte

Recenzie despre marca TRW

  • @maianagy Sep 21, 2020
    Membru

    Ambele capete de bară s-au defectat, în Service mi-au recomandat să le schimb pe TRW, dar nu pricep nimic în acest domeniu. Dragi utilizatori ai forumului suneți-mi vă rog ce credeți despre acest producător, este bun?

    Răspundeți

    Demarat

    21.09.20

    Ultimul răspuns

    24.09.20

    Răspunsuri

    3

    Vizualizări

    438

  • @marcela63 Sep 22, 2020
    Membru

    In 2012 mi-am montat ambele capete de bară de la TRW. Unul dintre capete l-am schimbat abea în 2018. Al doilea este bun și acum. Kilometraj de 73000. Sunt plăcut surprins.
     

    Răspundeți
  • @ciprianaolariu Sep 23, 2020
    Membru

    Spun din start, piesele TRW- sunt de calitate medie cu un mare plus. Vin mai scumpe decât unele alternative, dar conform calității nu le ajung pe cele originale (dar sunt și unele excepții).
     

    Răspundeți
  • @norbert20 Sep 24, 2020
    Membru

    Am cupărat un chit de reparație TRW ST 1160. După calitate se aseamănă cu originalul, nu este o diferență. Am montat singur, frâna e în regulă. Recomand TRW.

    Răspundeți

Doar cei înregistrați pot răspunde și posta

Instalați aplicația AUTODOC CLUB!

Gestionarul dumneavoastră personal de cheltuieli pentru automobilul dumneavoastră, sfaturi utile de mentenanță, note de reamintire despre programările viitoare și intervalele de întreținere, instrucțiunile de reparație de sine stătătoare — toate acestea pe telefonul dumneavoastră.

Autodoc CLUB app qr-code
Scanați

Pentru a descărca aplicația:

Autodoc CLUB App icon