AUTODOC FORUM / Discuții despre piesele auto după mărcile lor / STARK / Recenzii despre discurile de frână STARK

Înapoi la subiecte

Recenzii despre discurile de frână STARK

  • @Pantera Jun 25, 2020
    Membru

    Cum vi se pare calitatea pieselor acestui producător?

    Răspundeți

    Demarat

    25.06.20

    Ultimul răspuns

    25.06.20

    Răspunsuri

    1

    Vizualizări

    209

  • @Lanky Jun 25, 2020
    Membru

    Am cumpărat pentru mașina mea Passat B6 discuri de frână STARK la recomandarea unui prieten. Am luat discuri obișnuite, ventilate. Arată destul de conform. În set vin șuruburile pentru montare. Nu au fost probleme la instalare, s-au potrivit perfect. În timpul primelor zile de exploatare (până s-au șlefuit) am avut un oarecare disconfort. Dar apoi totul a revenit la normal. Mașina frânează perfect, plăcuța e aderată cu toată suprafața, nu se aude scârțâit. Nu se supraâncălzesc. Le recomand această firmă celor care nu doresc să achite prea mult pentru discuri originale. Prețul este accesibil. Calitatea europeană. Sunt mulțumit, recomand.

    Răspundeți

Doar cei înregistrați pot răspunde și posta

Instalați aplicația AUTODOC CLUB!

Gestionarul dumneavoastră personal de cheltuieli pentru automobilul dumneavoastră, sfaturi utile de mentenanță, note de reamintire despre programările viitoare și intervalele de întreținere, instrucțiunile de reparație de sine stătătoare — toate acestea pe telefonul dumneavoastră.

Autodoc CLUB app qr-code
Scanați

Pentru a descărca aplicația:

Autodoc CLUB App icon