AUTODOC FORUM / Discuții despre piesele auto după mărcile lor / METZGER / Recenzie despre brațul de suspensie METZGER

Înapoi la subiecte

Recenzie despre brațul de suspensie METZGER

  • @Zimmer Jun 25, 2020
    Membru

    Încă nu știu ce producător să aleg, toți recomandă brațele de suspensie METZGER. Ce părere aveți?


    Răspundeți

    Demarat

    25.06.20

    Ultimul răspuns

    25.06.20

    Răspunsuri

    1

    Vizualizări

    149

  • @Dris Jun 25, 2020
    Membru

    Am cumpărat brațul de suspensie punte față de la porducătorul METZGER, este făcut din metal de înaltă calitate care permite exploatarea ușoară. Brațul este uns suficient de bine. M-am gândit să adaug niște lubrifiant, dar mi-am dat seama că nu estenecesar. Am instalat Metzger la un atelier de reparații auto, cei de acolo au spus că piesele de schimb sunt excelente. Deocamdată am mers 5 luni. Nu există reclamații încă. Dacă voi mai avea alte detalii despre Metzger, voi încerca să vă scriu aici. Mult noroc care conducatorilor auto!

    Răspundeți

Doar cei înregistrați pot răspunde și posta

Instalați aplicația AUTODOC CLUB!

Gestionarul dumneavoastră personal de cheltuieli pentru automobilul dumneavoastră, sfaturi utile de mentenanță, note de reamintire despre programările viitoare și intervalele de întreținere, instrucțiunile de reparație de sine stătătoare — toate acestea pe telefonul dumneavoastră.

Autodoc CLUB app qr-code
Scanați

Pentru a descărca aplicația:

Autodoc CLUB App icon