AUTODOC FORUM / Discuții despre automobile după mărci / CHEVROLET / chevrolet aveo 1,4 69 kw din 2007 se opreste la viteza mica atunci cind sunt in intersectii, ce ar putea avea. Am fost la mai multe ateliere si nu a gasit defectul.

Înapoi la subiecte

chevrolet aveo 1,4 69 kw din 2007 se opreste la viteza mica atunci cind sunt in intersectii, ce ar putea avea. Am fost la mai multe ateliere si nu a gasit defectul.
CHEVROLET Aveo / Kalos Hatchback (T250, T255)

  • CHEVROLET Aveo / Kalos Hatchback (T250, T255) 1.4 16V
    @user_364872 May 19, 2021
    Membru
    chevrolet aveo 1,4 16 valve 69 kw din 2007  are 148000 km , se opreste in mers mai ales la intersectii unde reduc viteza. Am fost la mai multe ateliere de reparatii si nu i-au gasit defectiunea. Am fost cu ea inclusiv la reprezentanta opel de unde am cumparat-o si nimic. Ia schimbat senzorul de pe axul cu came si dupa ce am plecat de la ei in 500 de m mi s-a oprit. In diferite locuri au fost schimbate : senzorul de pe axul cu came, sonda lambda nr 1,filtrul de benzina,bujiile,pompa de benzina,selenoidul,eacul(un senzor de aer ).
    Răspundeți

    Demarat

    19.05.21

    Ultimul răspuns

    19.05.21

    Răspunsuri

    0

    Vizualizări

    277

Doar cei înregistrați pot răspunde și posta

Instalați aplicația AUTODOC CLUB!

Gestionarul dumneavoastră personal de cheltuieli pentru automobilul dumneavoastră, sfaturi utile de mentenanță, note de reamintire despre programările viitoare și intervalele de întreținere, instrucțiunile de reparație de sine stătătoare — toate acestea pe telefonul dumneavoastră.

Autodoc CLUB app qr-code
Scanați

Pentru a descărca aplicația:

Autodoc CLUB App icon