AUTODOC FORUM / Discuții despre automobile după mărci / OPEL / Simptome bobina inductie defecta

Înapoi la subiecte

Simptome bobina inductie defecta
OPEL Omega B Sedan (V94)

  • OPEL Omega B Sedan (V94) 2.2 16V (F69, M69, P69)
    @user_275720 Mar 14, 2021
    Membru
    Care sunt simptomele când bobina de inductie nu funcționează și tutorial cu procedura de înlocuire 
    Răspundeți

    Demarat

    14.03.21

    Ultimul răspuns

    11.06.22

    Răspunsuri

    2

    Vizualizări

    340

  • @costla Mar 15, 2021
    Membru
     Ca simptome sunt funcționarea cu întreruperi a motorului, apariția vibrațiilor…
    Răspundeți
  • @user_1007722 Jun 11, 2022
    Membru
    Sa traiți,de curînd am cumparat un Opel astra g cdti an 2006,si nu stiu de unde vin niste batai infundate pe puntea față,am fost la mecanic si el zice să schimb basculele cu tot cu pivot,flansele cu amortizoare au fost schimbate acum doi ani vechiul proprietar mi-a dat factura de la service ,bucsele de la stabizatoare par ok,bieletele antiruliu sint schimbate si tot bate la deniveări,linii de tramvai etc,parcă sint cu tramvaiul 24 
    Răspundeți

Doar cei înregistrați pot răspunde și posta

Instalați aplicația AUTODOC CLUB!

Gestionarul dumneavoastră personal de cheltuieli pentru automobilul dumneavoastră, sfaturi utile de mentenanță, note de reamintire despre programările viitoare și intervalele de întreținere, instrucțiunile de reparație de sine stătătoare — toate acestea pe telefonul dumneavoastră.

Autodoc CLUB app qr-code
Scanați

Pentru a descărca aplicația:

Autodoc CLUB App icon